4 replys to islamizacja Paryża

  1. Myślę sobie: widziały gały co brały. Francja oparła swą potęgę m.in. na imporcie „taniej” siły roboczej z byłych kolonii, separowała migrantów na obrzeżach miast, dekadami zaniedbywali politykę asymilacyjną no i naważyła sobie piwa a teraz sięga po drakońskie nierepublikańskie metody sprzeczne z „istotą francuskiego obywatelstwa”.

    Ostrzegać trzeba wcześniej, a nie post factum.

    Ciekawe, jak zachowają się polskie władze, gdy niż demograficzny za niecałe dwie dekady zagrozi zapaścią ekonomiczną (już wieszczą krach systemu emerytalnego z powodu szybkiego starzenia się społeczeństwa) i trzeba będzie ściągać ludzi do kraju nad Wisłą?

  2. Z tym straszeniem o załamaniu systemu emerytur, to w części może być tylko straszenie. Nie zmienia to faktu, że będziemy musieli wpuszczać obcokrajowców, aby pracowali na nasze emerytury. Podobnie jak w Niemczech, czy we Francji. Pytanie, które nie daje mi spokoju: czy jesteśmy atrakcyjni jako docelowy kraj emigracji?
    Bo coś mi się nie wydaje….

  3. Sprowadzanie obcej siły roboczej do PL jest co najwyżej przedwczesna myślą bo mamy w naszym kraju ponad 12% bezrobocie.Nikt nam nie nakazuje sprowadzania do PL robotników z krajów muzułmańskich i jeszcze jedno; można sprowadzać pracowników na czas określony i wtedy nie będzie żadnego problemu.Należy spojrzeć np. na Danie jak ona rozwiązała sobie takie problemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *