Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/post-template.php on line 284

head.log

dla wszystkich, lecz nie dla każdego | Krzysztof Kudłacik

Miller czarnowidz

Oto słyszę w radiu – ba, zobaczyłem to wczoraj przypadkiem w TVP – jedną z reklam przedwyborczych rodem z „koalicji” SLD-UP. Zaczyna się ona wypowiedzią Leszka Millera w której przestrzega on przed nie oddaniem głosu na jego komitet wyborczy. Robi to z grobowym tonem głosu, jakby od tego zależała przyszłość Polski i naszych rodzin! A od tego zależy tylko jedna mała rzecz: czy SLD-UP będzie w stanie samodzielnie stworzyć większościowy głos.

Jestem antykomunistą, ale ten tani chwyt przedwyborczy jest wręcz niesmaczny – jest zbyt tani. Co więcej, oto sztab wyborczy o którym mowa robi publiczne oświadczenia, że znalezienie trzeciego partnera koalicji SPL-UP do stworzenia większościowego rządu będzie zadaniem „bardzo trudnym” – zatem wy Polacy, musicie głosować na postpezetpeerowską lewicę, bo od tego przecież zależy normalność i przyszłość kraju. Generalnie: obrzydliwość.

Tori - mała, duża dziewczynka arrow-right
Next post

arrow-left VW - agresywna reklama
Previous post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *