zaparkuj swoją wannę

Jakieś dwa tygodnie temu obaj z Wiktorem zauważyliśmy dziwną rzecz: na parkingu pod blokiem sąsiadującym z naszą firmą pojawiła się wanna. Po paru godzinach wanna zniknęła. Pojawiła się następnego dnia. Ponownie zniknęła.

W pierwszym odruchu zaśmialiśmy się, że ktoś przyjechał wanną i zaparkował. Ale jak to zwykle bywa, rzeczywistość jest bogatsza niż nasze śmiałe przypuszczenia i domysły. Kilka dni temu zauważyliśmy, jak na parking podjechał Volkswagen Transporter i dwóch ludzi wyciągnęło z niego naszą wannę, postawiło ją na pustym miejscu do zaparkowania i odjechali.

Potem mieliśmy okazję zobaczyć, jak w ciągu dnia podjechał ten sam samochód, wysiedli ludzie, wannę włożyli do Transportera, wyciągnęli z niego jakieś narzędzia do remontu mieszkania i weszli do bloku.

Tak oto wyszło, iż wanna służy skutecznie do rezerwowania miejsca parkingowego jakiejś ekipy remontowej, która akurat pracuje w bloku.

A tak wygląda zaparkowana wanna:

zaparkuj swoją wannę
zaparkuj swoją wannę

7 replys to zaparkuj swoją wannę

  1. :)
    dziś patrząc na tę zaparkowaną wannę, zauważyliśmy gościa, który jest nam znany jako lokalny zbieracz złomu. Przejeżdżał obok naszej wanny i aż zatrzymał się, aby lepiej jej się przyjrzeć, czy aby nie nadaje się ona na złom?
    jednak jego wprawne oko szybko wyłapało, że wanna jest z tworzywa…

  2. A nie jest to ta słynna wanna od pewnego slynnego krakowskiego posła wodząca na pokuszenie? Tam też była ekipa remontowa i bodaj prokurator nawet się zaangażował, że niby bioprądy zamieniły się w elektroprądy :)

  3. czy na wanne wystarczy prawo jazdy B, czy wymagane jest W? A może licencja pilota…I ile pali taka wanna?

  4. slyszalem ze w krakowie maja powstac osobne sciezki dla uzytkownikow wanien, cos jak rowerowe, oraz wydzielone beda osobne pasy ruchu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *