islamizacja Paryża

kategoria obyczaje, publiczne. adres wpisu. RSS feed for this post. zostaw trackback.

4 Responses to islamizacja Paryża

 1. zetzero says:

  Myślę sobie: widziały gały co brały. Francja oparła swą potęgę m.in. na imporcie „taniej” siły roboczej z byłych kolonii, separowała migrantów na obrzeżach miast, dekadami zaniedbywali politykę asymilacyjną no i naważyła sobie piwa a teraz sięga po drakońskie nierepublikańskie metody sprzeczne z „istotą francuskiego obywatelstwa”.

  Ostrzegać trzeba wcześniej, a nie post factum.

  Ciekawe, jak zachowają się polskie władze, gdy niż demograficzny za niecałe dwie dekady zagrozi zapaścią ekonomiczną (już wieszczą krach systemu emerytalnego z powodu szybkiego starzenia się społeczeństwa) i trzeba będzie ściągać ludzi do kraju nad Wisłą?

 2. empiryk says:

  Z tym straszeniem o załamaniu systemu emerytur, to w części może być tylko straszenie. Nie zmienia to faktu, że będziemy musieli wpuszczać obcokrajowców, aby pracowali na nasze emerytury. Podobnie jak w Niemczech, czy we Francji. Pytanie, które nie daje mi spokoju: czy jesteśmy atrakcyjni jako docelowy kraj emigracji?
  Bo coś mi się nie wydaje….

 3. Polak63 says:

  Sprowadzanie obcej siły roboczej do PL jest co najwyżej przedwczesna myślą bo mamy w naszym kraju ponad 12% bezrobocie.Nikt nam nie nakazuje sprowadzania do PL robotników z krajów muzułmańskich i jeszcze jedno; można sprowadzać pracowników na czas określony i wtedy nie będzie żadnego problemu.Należy spojrzeć np. na Danie jak ona rozwiązała sobie takie problemy.

 4. Polak63 says:

  po 4 latach od realizacji tego reportażu nic się nie zmieniło na korzyść Francji a raczej na korzyść Islamu ;(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Swedish Greys - a WordPress theme from Nordic Themepark.